Zestaw mebelków Baby Vox Young Users by Vox

0

Baby Vox Young Users by Vox to zestaw mebli do pokoju dziecięcego, złożony z łóżeczka o wymiarach 140 x 70 cm, komody, przewijaka i szafy. To kolekcja, która w doskonały sposób łączy nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością.

Nowoczesne i funkcjonalne meble dla dzieci od Vox

Projektantką kolekcji mebli dla dzieci Young Users by Vox jest Marta Krupińska. Pokoik Young Users by Vox składa się z łóżeczka, komody z przewijakiem ustawionej na podeście z szufladą, szafy dwudrzwiowej ustawionej na podeście z szufladą oraz półki wiszącej. Wymiary poszczególnych mebli z zestawu prezentują się następująco:

zestaw mebli dziecięcych vox
okazje.info.pl

 

  • łóżeczko długość 140 cm, szerokość 70 cm,
  • szuflada do łóżeczka szerokość 139 cm, głębokość 73 cm i wysokość 23 cm,
  • komoda szerokość 106 cm, głębokość 54 cm i wysokość 61 cm,
  • podest do komody szerokość 106 cm, głębokość 53 cm i wysokość 35 cm,
  • przewijak do komody szerokość 106 cm, głębokość 23 cm i wysokość 2 cm,
  • szafa dwudrzwiowa szerokość 106 cm, głębokość 53 cm i wysokość 159 cm,
  • podest do szafy z szufladą szerokość 106 cm, głębokość 53 cm i wysokość 35 cm,
  • półka wisząca prosta szerokość 106 cm, głębokość 22 cm i wysokość 3,8 cm.

Prezentowane meble zostały wykonane z nowoczesnej płyty laminowanej, która jest odporna na zarysowania i uszkodzenia, działanie wilgoci i wchłanianie barwnych płynów, co bardzo przydatne w przypadku pokoju dziecięcego. Jest przy tym łatwa w utrzymaniu czystości, ponieważ wystarczy ją przetrzeć wilgotną szmatką. Nakładki wymienne na fronty mebli wykonane są z blachy, dzięki czemu na magnetyczne fronty można przyczepiać plakaty, zdjęcia czy rysunki. Mebelki zostały pomalowane certyfikowanymi lakierami, które są bezpieczne dla dziecka i posiadają świadectwa higieniczne Państwowego Zakładu Higieny oraz odpowiadają wymaganiom normy europejskiej EN 71-3: 1994, dotyczącej zawartości substancji szkodliwych i metali ciężkich. Wszystkie łóżka produkowane przez firmę VOX spełniają wymogi bezpieczeństwa norm europejskich EN 716-1: 1995 oraz EN 716-2: 1995.

Do kompletu mebli nie można zapomnieć o najważniejszym, a więc o dodatkach! Partnerska strona Pokojdlaniemowlaka.pl wychodzi na przeciw i przedstawia jedną z propozycji kocyków do pokoju dziecka.

Odpowiedz