Zdrowy sen maluszka na materacu lateksowym Hevea Celebrities Baby

0

Materac lateksowy Hevea Celebrities Baby o wymiarach 60 x 120 cm to luksusowy materac dla niemowląt i dzieci, przeznaczony do użytkowania od pierwszych chwil życia dziecka. Posiada wkład średnio twardy, trzystrefowy z bloku perforowanej pianki lateksowej o wysokości 12 cm, która posiada atest PZH. Wkład znajduje się w pikowanym antyalergicznym pokrowcu z dzianiny Tencel.

Budowa materaca Hevea dla dzieci

Konstrukcja materaca stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa umożliwiające właściwy rozwój fizyczny dziecka. Wkład lateksowy jest odporny na działanie płynów oraz wilgoci, co zapewnia środowisko wolne od pleśni i roztoczy. Unikalne pionowe kanaliki wentylacyjne przeciwdziałają poceniu się dziecka. Pokrowiec jest dwuwarstwowy, zapinany na suwak i zdejmowany do prania. Suwak wszyty jest pod kątem bezpieczeństwa dziecka. 

zdrowy materac do łóżeczka
okazje.info.pl

Dzianina pokrowca to wyjątkowa dzianina stosowana przy materacach luksusowych dla dzieci w wersji Hevea Celebrities Baby Tencel. Włókno celulozowe Tencel wytwarzane jest w oparciu o technologię przyjazną dla środowiska, a miękkość, puszystość i delikatność stawia go na jednym z czołowych miejsc w produkcji luksusowych i zdrowych tekstyliów. Przepuszczając powietrze gwarantuje właściwe oddychanie dzianiny oraz znajduje szczególne zastosowanie w profilaktyce i leczeniu osób skłonnych do uczuleń i alergii. Z uwagi na swoją delikatność i miękkość szczególnie polecany przez lekarzy dermatologów, alergologów i pediatrów dla niemowląt i małych dzieci. Wszystkie użyte materiały posiadają atest EKO-TEX, pianka lateksowa posiada także certyfikat EURO-LATEX. Materac jest całkowicie antyalergiczny.

Odpowiedz