Użyteczne prezenty do dziecięcego pokoju

0

Dziecięcy pokój to często skarbonka bez dna. Co jakiś czas trzeba zmieniać jego wystrój i wyposażenie, bo mały użytkownik rośnie, rozwija się, zmieniają się jego potrzeby i oczekiwania. Aby zadowolić małego mieszkańca i wyposażyć mu bajecznie pokój możemy połączyć tę okazję z Mikołajkami lub Gwiazdką i obdarować dziecko elementem wyposażenia pokoju, jak miękki, puszysty i kolorowy dywan na podłogę lub bajecznie kolorowe krzesło do biurka ozdobione postaciami z bajek.

Dywan Droga Marzeń

Gruby i sprężysty dywan dla dzieci Droga Marzeń marki Haba to piękny dywan o bardzo kolorowym wzorze przedstawiającym drogę, po której z pewnością będą pędziły auta i inne pojazdy dziecka. Dywan zachwyca jakością i soczystymi kolorami. Dywany dla dzieci Haba, podobnie jak pozostałe produkty tego producenta, to super jakość i fantastyczne wzornictwo. Wyprodukowano je z najwyższej jakości wełny nowozelandzkiej, dzięki czemu są grube, miękkie i ciepłe. Dywany te cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i na jakość ich wykonania. Bogata kolorystyka i ogromny wybór ciekawych wzorów sprawiają, że dywany dla dzieci Haba to obowiązkowy element wystroju pokoju dziecka. Wymiary prezentowanego dywanu to 145 x 105 cm. Kolor to niebieski z kolorowymi elementami.

dywan Haba
okazje.info.pl

Krzesło CARTOONS LINE Nowy Styl

Krzesło CARTOONS LINE GTS ts22 to wygodne krzesło obrotowe, o którym marzy każde dziecko. Ważny mecz, poszukiwanie skarbów zakopanych przez piratów, podglądanie dinozaurów czy wyścig po krętych, górskich drogach, a może kucyki, piosenkarka, księżniczka czy motylki. Mamy możliwość wyboru przygody, która będzie towarzyszyła dziecku w chwilach spędzonych za biurkiem. Dostosowanie wysokości oparcia i głębokości siedziska oraz łatwa regulacja wysokości krzesła dostosowana do wagi dziecka od 5 do 12 lat sprawią, że wyprawa w krainę fantazji upłynie zdrowo i bezpiecznie. Osiem dziecięcych wzorów tapicerek zaprojektowanych zostało specjalnie dla marki Nowy Styl przez młode, polskie projektantki Kingę Chmielarz i Marcelę Kawka. Siedzisko jest miękkie, tapicerowane, ma regulowaną głębokość i głębokość siedziska oraz płynnie regulowaną wysokość siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego dostosowanego dla dzieci. Krzesło ma czarną, nylonową podstawę jezdną, samohamowne kółka do powierzchni dywanowych lub do powierzchni twardych. Dopuszczalna waga użytkownika to 45 kg. Krzesło ma następujące wymiary: szerokość siedziska 405 mm, głębokość siedziska 340-370 mm.

krzesło do biurka
okazje.info.pl

Odpowiedz