Użyteczne i ozdobne skrzynie na zabawki

0

Pokój przedszkolaka nie obejdzie się bez miejsca do przechowywania zabawek. Funkcjonalnym rozwiązaniem są skrzynie na zabawki z siedziskiem, a często także oparciem. Stanowią wówczas nie tylko miejsce do przechowywania, ale również wygodne miejsce do siedzenia w czasie czytania książek czy zabawy.

Skrzynia Kids Concept

Skrzynia w kolorze niebieskim w auta to śliczna skrzynia na zabawki i niezbędny mebel w pokoju małego dziecka. Wykonana została z drewna, jest stabilna, znakomicie wkomponuje się w wystrój dziecięcego pokoju, a także pomoże zaprowadzić w nim harmonię i porządek, przez co nauczy dziecko systematycznego odkładania rzeczy na swoje miejsce. Jest zarówno użytecznym mebelkiem jak i elementem dekoracyjnym  – może być również siedziskiem dla dziecka. Umieszczone na nim motywy pojazdów podkreślą charakter pokoju chłopca. Wymiary skrzyni to szerokość 30 cm, wysokość 37 cm i długość 60 cm.

skrzynia na zabawki z siedziskiem
okazje.info.pl

Skrzynia na zabawki BabyBest

Skrzynia wykonana z płyty MDF malowanej i lakierowanej, o wymiarach wysokość 60, szerokość 80 i głębokość 42 cm występuje w kilku wersjach kolorystycznych: fronty i dodatki białe, ciemnoróżowe, wrzosowe, waniliowe lub zielone, a korpusy białe lub waniliowe. W produkcji stosowane są tylko farby wodno-akrylowe z atestami do produkcji zabawek, bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych. Dzięki technologii firmy Blum, zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią naszych małych klientów przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.

skrzynia na zabawki z siedziskiem
okazje.info.pl

Timoore Toy Box Simple T01-23-C-B

Timoore Toy Box Simple to skrzynie na zabawki dla dzieci, których nie sposób przecenić, ponieważ bardzo przydają się w pokoju dziecka. Skrzynie na zabawki, zazwyczaj wykonane są z drewna lub innych materiałów meblarskich, więc będą wytrzymałym pojemnikiem na zabawki i jednocześnie będą też pełnić rolę praktycznego, wygodnego siedziska. Skrzynia na zabawki Toy Box z kolekcji Simple Light Line marki Timoore to nowoczesna i prosta skrzynia na zabawki i inne skarby dzieci, ale może być także rewelacyjną ławeczką – siedziskiem. Skrzynia posiada spowalniacze zabezpieczające pokrywę skrzyni przed zbyt gwałtownym opadnięciem, co uchroni dzieci przed przytrzaśnięciem palców. W opcji znajduje się także wymienna tapicerka, dzięki czemu tapicerkę łatwo utrzymać w czystości. Wymiary skrzyni to szerokość 65 cm, wysokość 32 cm i głębokość 33 cm. Korpus skrzyni wykonany jest z laminatu, a wieko z płyty z okleiną bukową. Tkanina tapicerska Suedine występuje w czterech kolorach – niebieskim, zielonym, pomarańczowym i różowym.

skrzynia na zabawki z siedziskiem
okazje.info.pl

Skrzynia na zabawki Bambino 2525 GEUTHER

Meble serii Bambino zapewniają wszechstronne użycie zatem maluch będzie mógł radośnie malować, rysować, bawić się, pić i jeść. Dodatkowo mebelki dziecięce Bambino są pełne uroku. Dlatego wszystkie meble marki Geuther wykonane są w taki sposób, by sprostać wymaganiom dzieci. Mebelki mają zaokrąglone krawędzie, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów oraz posiadają ergonomiczne kształty i kolorowe wzory. Skrzynia posiada funkcję powolnego opadania wieka i ma wymiary 64 x 38 x 38 cm.

skrzynia na zabawki z siedziskiem
okazje.info.pl

Odpowiedz