Szafka nocna Romantic od Baby Best

0

Szafka nocna jest w przypadku pokoju dziecięcego meblem uniwersalnym, ponieważ takie wnętrze to nie tylko miejsce do spania, ale również do zabawy, przyjmowania koleżanek i kolegów, czytania książek i wykonywania prac plastycznych. Najlepiej zatem aby była średniej wielkości, miała drzwiczki lub szufladę na skarby oraz oczywiście miejsce na lampkę nocną, dzięki której dziecko będzie mogło poczytać przed snem. 

Szafka nocna Romantic od Baby Best

Jest to szafka nocna ze zwieńczeniem, z zestawu Romantic. Wykonano ją z płyty MDF oraz płyty laminowanej, a jej wymiary to 81 x 41 x 41 cm – blat znajduje się na wysokości 62 cm. W szafce zastosowano system bezpiecznego, wolnego zamykania drzwiczek. Ponadto mebel posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci. Szafka jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych – z korpusami oraz półkami w kolorze białym lub waniliowym oraz frontami w kolorze ciemnoróżowym, jasnoróżowym, białym, waniliowym, niebieskim lub wrzosowym.

szafka nocna romantic
okazje.info.pl

W produkcji mebelka stosowane są tylko farby wodno-akrylowe posiadające atesty do produkcji zabawek, które nie zawierają rozpuszczalników i innych środków chemicznych. Dzięki technologii firmy Blum, zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią dzieci przed możliwością przyciśnięcia rączek. Szafka nocna pasuje do pozostałych elementów kolekcji Romantic i jest na nią udzielana trzyletnia gwarancja producenta, a na zastosowane w szafce okucia Blum – gwarancja dożywotnia.

Odpowiedz