Stolik do prac plastycznych STEP2

0

STEP2 proponuje do dziecięcego pokoju fantastyczny, kolorowy i funkcjonalny stolik przeznaczony do wykonywania prac plastycznych wszelkiego typu. Model 8299 to swoiste centrum aktywności do prac plastycznych. Ten komfortowy stolik posiada uchwyt na rolki papieru, kubeczki na farby i inne akcesoria malarskie, zatem jest w pełni wyposażony i gotowy aby wyzwolić u małych artystów wyobraźnię.

Cechy produktu

Stolik ma solidną i stabilną konstrukcję oraz zapewnia dużą powierzchnię do pracy. Posiada dwie dodatkowe półki z wyjmowalnymi kubeczkami na wodę i pędzelki, a nad głową – poręczną półkę na akcesoria. Stolik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa, posiada boczne pojemniki na bloki rysunkowe, kartony, krepinę i inne potrzebne drobiazgi. W zestawie ze stolikiem znajdują się dwa stołki do siedzenia o wysokości 30 cm, wytrzymujące obciążenie do 34 kg. Produkt ma przemyślaną nowatorską konstrukcję.

stolik do prac plastycznych
okazje.info.pl

O marce

Step2 to jedna z największych amerykańskich firm produkujących zabawki. W swojej ofercie ma zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, takie jak kuchnie, domki, piaskownice, place zabaw, a także samochody i jeździki. Założyciele firmy STEP2 swoje doświadczenie zdobywali w korporacji Little Takes, co pozwala im tworzyć produkty najwyższej klasy.

Odpowiedz