SoftPal Frozen Olaf od Philips Disney

0

Lampka SoftPal Frozen Olaf to jednocześnie funkcjonalny przedmiot do dziecięcego pokoju, jak i zabawny świetlny przyjaciel, który oświetla sypialnię dziecka delikatnym blaskiem. Ten sympatyczny towarzysz do przytulania sprawdzi się jako przenośna lampka ułatwiająca poruszanie się w ciemności podczas zabawy i w nocy. Lampkę znajdziecie pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/philips-disney-softpal-frozen-olaf-71768-08-16.html.

Funkcjonalność i parametry lampki

Lampka po nachyleniu zapala się na pięć minut. Model ten jest efektem współpracy firmy Philips oraz Disney. Pozwoli w dziecięcym pokoju stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność. A wieczorem Olaf jak na przyjaciela przystało – będzie wspierał malca w samodzielnym usypianiu. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Ta przenośna lampka umożliwia dziecku bezpieczne przemieszczanie się do łazienki lub sypialni rodziców. Jest niewielka, dzięki czemu doskonale pasuje do ręki dziecka, które może ją wygodnie nosić.

lampka dla dzieci Olaf Philips Disney
okazje.info.pl

Technologia LED zastosowana w tej lampie to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w pokoju dziecka. Wystarczy lampkę SoftPal obrócić, aby rozświetlić ciemność. W środku znajduje się źródło światła LED, które na przemian zapali się i zgaśnie po każdym przechyleniu dłoni. Dzięki pomysłowemu, trójwymiarowemu kształtowi lampy światło pobudzi wyobraźnię dziecka i jednocześnie rozjaśni pokój. Wymiary lampki to wysokość 15,7 cm, długość 7,9 cm oraz szerokość 7,9 cm. Waży 0,336 kg. Współczynnik szczelności to IP20. Posiada klasę ochronności III, która oznacza bezpieczne, bardzo niskie napięcie. 

Odpowiedz