Samochód, bramka, wóz strażacki czyli łóżko w sam raz dla chłopca

0

Który mały chłopiec nie marzy o tym, żeby jego pokój był niczym bajkowy świat. A dla większości z nich idealnym motywem jest motoryzacja czy piłka nożna. Aby wykreować świat dziecka zgodny z jego hobby i pasją można skorzystać z gotowych elementów wyposażenia dziecięcych wnętrz, jak np. łóżek w kształcie samochodów czy bramki niemalże prosto z boiska piłkarskiego.

łóżko bramka
okazje.info.pl

Dla fana piłki nożnej

Łóżko BRAMKA marki BabyBest ze stelażem bramki wykonane jest z drewna sosnowego (konstrukcja bramki) i posiada szufladę oraz siatkę. Łóżko wykonano z płyty laminowanej i ma ono wymiary 200 x 90 cm. Łóżko – bramka to wymarzone łóżko dla młodego piłkarza. Jego wygląd nie tylko pozwala chłopcom miło spędzać czas w swoim pokoju, ale także rozwija sportowe zainteresowania, a solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z łóżka przez wiele lat. Ponadto łóżko jest w 100% ekologiczne, wykonane ze zdrowych, naturalnym materiałów i bezpieczne, a także posiada atesty pozwalające na użytkowanie przez dzieci. Słupki standardowo mają kolor naturalnego drewna, ale istnieje możliwość pomalowania na dowolny kolor. Łóżko jest pomalowane wodnymi farbami akrylowymi, które posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci. Łóżko ma w komplecie drewniany stelaż na materac oraz oryginalną siatkę piłkarską i szufladę z przegrodą. Wymiary łóżka to szerokość 95 cm, długość 216 cm i wysokość 175 cm. Wymiary materaca to 200 x 90 cm, przy czym dół materaca znajduje się na wysokości 38 cm.

Łóżeczko dla dzieci stylizowane na wóz strażacki, w żywych kolorach i ciekawych wzorach, będzie przyciągać wzrok w każdym dziecięcym pokoiku Łóżeczko wykonano z z wysokiej jakości płyty MDF i mocnych drewnianych listw, które zniosą codzienne użytkowanie przez najmłodszych. W nim każde dziecko poczuje się jak prawdziwy strażak! Łóżeczko po obu stronach wyposażono w poręcze zabezpieczające przed wypadnięciem. Z przodu znajduje się deska, która może spełniać rolę półki. Mebel złożyć można na dwa sposoby. Montaż będzie bardzo prosty dzięki załączonym narzędziom. Dziecko może uczestniczyć i z zaangażowaniem pomagać w budowie mebla! Będzie odpowiednie do materacy o wymiarach 190 x 90 cm / 200 x 90 cm, w zależności od wybranego sposobu montażu. Prosimy, by pamiętać, że w przesyłce znajduje się tylko rama łóżka. Materac jest dostępny osobno.
łóżko samochód

okazje.info.pl

Dla miłośników samochodów

Jeśli nasz milusiński marzy o pracy strażaka, zaproponujmy mu łóżko wóz strażacki o wymiarach 200 x 90 cm. Łóżeczko dla dzieci stylizowane na wóz strażacki, w żywych kolorach i ciekawych wzorach, będzie przyciągać wzrok w każdym dziecięcym pokoiku. Zostało wykonane z wysokiej jakości płyty MDF i mocnych drewnianych lisewek, które zniosą codzienne użytkowanie przez najmłodszych. W takim łóżeczku każde dziecko poczuje się jak prawdziwy strażak. Mebelek po obu stronach wyposażono w poręcze zabezpieczające przed wypadnięciem. Z przodu znajduje się deska, która może spełniać rolę półki. A miłośnik formuły 1 pokocha łóżko Car marki Haya, o wymiarach 90 x 200 cm. Prezentowane łóżko w kształcie samochodu zostało wykonane z płyty stolarskiej. Oferowane łóżko oraz wszystkie pozostałe produkty w tej kolekcji posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa dla dziecka.

Odpowiedz