Regały na książki do pokoju ucznia

0

W pokoju ucznia oprócz biurka i wygodnego, ergonomicznego krzesła, musi się znaleźć miejsce do przechowywania książek, zeszytów i pomocy naukowych. Najlepszym rozwiązaniem jest wygodny regał z półkami, dodatkowo np. wyposażony w kolorowe pojemniki do przechowywania drobiazgów, co pozwala zachować w pokoju dziecka porządek oraz wizualną czystość.

Regał dla dzieci Caboto od HALMAR 

Jest to praktyczny i modny regał w kolorze białym przeznaczony specjalnie do wnętrz dziecięcych i młodzieżowych. Pozwoli on stworzyć magiczne i niepowtarzalne wnętrze z atrakcyjnym i efektownym akcentem, który do tego jest jeszcze funkcjonalny. Regał marki Halmar wykonany został w całości z naturalnej laminowanej płyty meblowej o objętości 95 dm sześciennych. Jego uniwersalny i modny kolor sprawia, że świetnie dopasujemy go zarówno do nowoczesnego salonu czy sypialni jak i do wnętrza dla dzieci oraz młodzieży. Finezyjny kształt regału z pewnością przykuwa oko. Wymiary regału to wysokość 144 cm, głębokość 33 cm i szerokość 139 cm. Wymiary półki to 32 x 33 cm. Regał został wykonany z laminowanej płyty meblowej. Można skompletować z tej serii pełne wyposażenie pokoju ucznia z biurkiem i szafkami włącznie. Meble idealnie pasują do siebie oraz tworzą niesamowity oraz praktyczny zestaw.

regały dla ucznia
okazje.info.pl

 

Zaczarowany regał z szufladą TD11704A od Fantasy Field

Jest to regał z serii zaczarowany las, w której znajdziemy meble i dodatki do pokoju dziecka pasujące zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Meble zostały zaprojektowane przez amerykańską markę Fantasy Fields. Śliczne leśne zwierzęta sprawiają, że każde dziecko poczuje się tu jak w zaczarowanym lesie. Zabawne sowy, miły jelonek, sprytny lisek i wesoły szop to główni bohaterowie serii. Meble Fantasy Fields są kolorowe, zatem wystarczy je wstawić do pomalowanego na biało pokoju, aby przestrzeń zmieniła charakter. Regał na książki i zabawki to praktyczny element wyposażenia pokoju dziecka. Regał składa się z trzech półek i szuflady na dole. Wysokość mebla została dostosowana do wysokości dziecka z jednej strony po to, aby dziecko mogło sięgnąć również po przedmioty na górnej półce, a z drugiej ze wzgledów bezpieczeństwa. Niższe meble, gdzie dziecko może dosięgnąć wszystkich przedmiotów nie podowują konieczności wspinania się na nie. Regał tak, jak pozostałe meble z serii jest wykonany ręcznie, w tym także ręcznie malowany wodnymi, bezpiecznymi farbami i wykonany z dbałością o każdy detal. Wymiary regału to 27  x 58 x 106 cm.

regał dla ucznia
okazje.info.pl

 

Odpowiedz