Pufa do siedzenia – Smok Walter od Lilliputiens

0

Pufa do siedzenia – Smok Walter od Lilliputiens to wygodne miejsce do siedzenia dla dziecka. Wyprodukowana została przez belgijską firmę specjalizującą się w produkcji zabawek, które tworzone są z miłością i dbałością o szczegóły. W zespole projektantów przeważają młode mamy, które z doświadczenia bardzo dobrze wiedzą, jakie zabawki mogą sprawić radość dzieciom. Marka tworzy małe cudeńka – zarówno przeznaczone do zabawy, jak i do użytkowania, jak prezentowany właśnie fotel – pufa w kształcie zabawnego smoka. 

Wygodne siedzisko i kompan do zabawy

Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do kreatywnej zabawy kształty. To najważniejsze cechy zabawek od  Lilliputiens. W małym świecie cudów Lilliputiens każda postać ma swoją wesołą historię, a każda zabawka mieszka w małym, magicznym świecie. Wielobarwność miękkich tkanin, różnorodne kształty i dźwięki, ujmujące postacie wzbudzają zainteresowanie i zaufanie dzieci, a także rozbudzają ich ciekawość.

pufa siedzisko fotel smok
okazje.info.pl

 

Miękki, kolorowy, z mnóstwem zabawnych elementów oraz niezwykle uroczy to idealny opis smoka Waltera – wygodnej pufy. Smok Walter to idealne miejsce do odpoczynku i zabawy dla maluszka. Ten sympatyczny przyjaciel Smok doda życia dziecięcym wnętrzom. Pufa Smok Walter to bardzo mięciutka sofa do siedzenia i idealne miejsce do krótkiej drzemki lub wesołej zabawy. Z boku pufy umieszczone są kieszonki, w których można schować zabawkę lub inne drobiazgi. Smok ma otwieraną paszczę, w której maluch może ukryć swoje skarby, a za sprawą specyficznego wypełnienia pufa ergonomicznie dopasuje się do kształtu ciała malca. Produkt jest nowy, fabrycznie zapakowany. Pufa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od dwóch do dziesięciu lat. Wymiary opakowania to długość 700 mm, szerokość 600 mm i wysokość 400 mm. Ciężar wraz z opakowaniem to około 2 kg.

Odpowiedz