Półki na książki w różnych stylach

1

W każdym dziecięcym pokoju przydatnym meblem jest półka lub ich cały zestaw. Na takich półkach można trzymać dekoracje, ozdoby, ale przede wszystkim książki.

Dla miłośnika piłki nożnej – półka Baby Best FOOTBALL

Jest to półka wisząca o wymiarach: szerokość 85 cm, wysokość 35 cm oraz głębokość 20 cm. Półka dopasowana jest kolorystycznie i graficznie do zestawu mebli FOOTBALL, a wykonana została z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze oliwkowym, niebieskim, białym lub waniliowym. Meble z tego zestawu występują w kilku wersjach kolorystycznych, gdzie fronty i dodatki mogą mieć kolor zielony, biały, niebieski, szary lub czerwony, a korpusy kolor szary lub biały. W produkcji mebli stosowane są tylko farby wodno-akrylowe z atestami do produkcji zabawek, bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych.

Półka chmurka Piętrus

Jest to praktyczna półka do pokoju dziecięcego w kształcie chmurki, o doskonałym wyglądzie i zaokrąglonych krawędziach. Wykonana została z bezpiecznych materiałów i ma w zestawie okucia do montażu. Posiada dwie niezależnie regulowane zawieszki. Istnieje też możliwość jej montażu na taśmę dwustronną. Półka wykonana jest z płyty mdf o grubości 18 mm. 

półka na książki dla dzieci
okazje.info.pl

Kup w Okazje.info

Półka YOUNG BabyBest

Jest to półka wisząca z młodzieżowego zestawu YOUNG, z otwieranymi do góry drzwiczkami, na teleskopach. Wymiary całkowite półki to 40 x 80 x 30 cm. Półka jest w całości wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej o unikatowym dekorze. Meble z tego zestawu występują w kilku wersjach kolorystycznych – fronty grafitowe, czerwone, niebieskie lub zielone, a korpusy jesionowe, białe, grafitowe lub waniliowe.

Wisząca półka na książki Bambooko

Jest to bardzo funkcjonalna i elegancka drewniana półka na książki marki Bambooko, przeznaczona do zawieszenia na ścianie, co czyni ją bardzo praktyczną i wygodną w użytkowaniu. Została ona tak skonstruowana, aby zmieściły się w niej książki o różnych formatach, wyeksponowane w różny sposób, zarówno na stojąco lub na leżąco. Półka pomalowana jest farbą ekologiczną, z atestami do produkcji zabawek i występuje w kilku kolorach – róż, turkus, miętowy, jasno szary, ciemno szary lub biały. Wymiary półki 110 x 55 x 20 cm. Odstępy pomiędzy półkami to 40, 45 i 25 cm.

półka na książki dla dzieci
okazje.info.pl

Dyskusja1 komentarz

  1. Pingback: Piękna i funkcjonalna komoda Lily do pokoju niemowlaka - PokojDlaNiemowlaka.pl

Odpowiedz