Do pokoju rodzeństwa – łóżko piętrowe Natu II

0

Łóżko piętrowe Natu II od Bed to rozwiązanie idealne do pokoju rodzeństwa. Jest funkcjonalne, wygodne, a przy tym estetyczne i łatwo je dopasować do wystroju dziecięcego wnętrza.

Funkcjonalna elegancja w dziecięcym pokoju

W skład łóżka wchodzą dwa stelaże drewniane pod materac o grubości desek 2 cm, dwie szuflady przesuwające się na czterech rolkach oraz szczegółowa instrukcja montażu, z którą bez problemu każdy jest w stanie złożyć mebel, a także potrzebne do montażu okucia. Do łóżka można dokupić materace w różnych wariantach, jak np. dwa materace piankowe o grubości około 8 cm lub dwa materace piankowo-kokosowe grubości około 10 cm, lub bonelowo – sprężynowo-piankowe jednostronne, grubości około 15 cm,  bonelowo-kokosowo – dwustronne, sprężynowo-kokosowe grubości około 15 cm, a nawet dwa materace rehabilitacyjne – piankowe, z wkładką termoelastyczną typu „Visco-elastic” grubości około 15 cm. Łóżka posiadają Certyfikat Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu potwierdzającego zgodność z wymaganiami norm PN-EN 747-1:2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.

łóżko piętrowe dla dzieci
okazje.info.pl

Pomalowano je metodą natryskową, trzywarstwowo, co powoduje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.Użyty w procesie produkcyjnym łóżek piętrowych lakier, został zakwalifikowany do najwyższej klasy ekologicznej „Ekologicznie Bezpieczny E” i w odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, wyroby marki nie zawierają związków aromatycznych, takich jak toluen i ksylen, które mają udowodnione działanie rakotwórcze czy też innych składników toksycznych jak formaldehyd czy metanol. To powoduje, że są bezpieczne dla dzieci, nie wywołują alergii. Łóżka mają również solidną i wytrzymałą konstrukcję, dzięki której dzieci mogą spokojnie spać. Mebel jest dostępny na zamówienie i na życzenie klienta może być pomalowany na dowolny kolor z palety kolorów producenta. 

Odpowiedz