Piękne i funkcjonalne szafy dziecięce Pinio

0

W pokoju już nawet małego dziecka musi znaleźć się miejsce do przechowywania dziecięcej garderoby. Warto zainwestować w mebel, który jest nie tylko piękny i pięknie wykończony, ale również niezwykle funkcjonalny i wystarczająco duży aby pomieścić niemowlęce i dziecięce ubranka. Te wszystkie potrzeby z pewnością spełnią szafy z różnych kolekcji marki Pinio.

Szafa jednodrzwiowa Marsylia 

Prezentowany model z kolekcji Marsylia to szafa jednodrzwiowa z drzwiami otwieranymi na prawo. Na drzwiach znajduje się charakterystyczny dla tej kolekcji dekor La Plage czyli z francuskiego plaża. Wewnątrz szafy znajdują się dwie półki przez całą szerokość szafy oraz drążek na wieszaki. Szafa nawiązuje do francuskich domków plażowych i ma charakterystyczny spadzisty daszek. Szafa wykonana jest z litego drewna sosnowego, a półki z płyty laminowanej. Szafa została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący potencjalnie wywoływać u dzieci alergie. Szafa dostępna jest w dwóch odcieniach – białym i waniliowym. W zależności od użytych do aranżacji dodatków, szafa sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Produkt dostarczany jest w wersji do samodzielnego montażu. Wymiary szafy to 72 x 53 x 183 cm.

szafa do pokoju dziecka od pinio
okazje.info.pl

Szafa dziecięca MINI 2

Jest to szafa wykonana z połączenia płyty laminowanej i litego drewna sosnowego. Dostępna jest w kolorze białym lub szarym i ma następujące wymiary: szerokość 99 cm, głębokość 54 cm, wysokość 184 cm. Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Jest to pojemny i ustawny mebel, solidny i wytrzymały, a więc idealny do pokoju dziecięcego. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami – zamontowano w nich samodomyk. Fronty i blat szafy wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów, a boki i elementy wewnętrzne z płyty laminowanej. Szafa jest dwudrzwiowa i posiada jedną szufladę. W jej wnętrzu znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania. Szafę należy czyścić przy użyciu wilgotnej szmatki nasączonej czystą letnią wodą. Gwarancja na mebel wynosi dwa lata. 

szafa do pokoju dziecka od pinio
okazje.info.pl

Odpowiedz