Piękne i funkcjonalne – organizery na łóżeczko niemowlęce

0

Na pierwszym etapie swojego życia maleństwo spędza najwięcej czasu w łóżeczku i to również tam najczęściej jest przewijane czy przebierane. Dlatego w pobliżu łóżeczka przyda się miejsce do przechowywania podstawowych rzeczy jak zapasowe pieluchy, gaziki, termometr czy ulubiony miś. Dobrym pomysłem jest zamontowanie na łóżeczku organizera z tkaniny, w którym schowamy podręczne rzeczy. Taki organizer może mieć różne oryginalne i ozdobne formy, będąc zarazem funkcjonalnym przedmiotem i piękną dekoracją dziecięcego pokoiku.

Przybornik kieszeniowy Timbuktales 7325D5300 marki Mamas & Papas

To praktyczny i stylowy schowek na wszystkie potrzebne rzeczy. Marka Mamas & Papas to jeden z najpopularniejszych w Europie producentów akcesoriów dziecięcych – brytyjska firma już z ponad trzydziestoletnią tradycją. Przybornik Timbuktales to produkt stylowy, wysokiej jakości, idealny do przechowywania przyborów toaletowych, jak również pieluch, zabawek i innych drobiazgów. Pasuje do innych elementów serii Timbuktales. Przybornik można powiesić na łóżeczku, szafie czy komodzie, za pomocą uszu na rzep. Ma wymiary 40 x 40 cm, a jego zewnętrzna część wykonana jest z bawełny.

przybornik na łóżeczko niemowlęce
okazje.info.pl

Przybornik Pippop 7325J5600 marki Mamas & Papas

Inny produkt marki Mamas & Papas to model Pippop 7325J5600. To przybornik pełen jasnych, żywych barw. Cała seria utrzymana jest w takiej kolorystyce, co pozwoli estetycznie zaaranżować przestrzeń dziecka i utrzymać ją w radosnej atmosferze. Podobnie jak organizer z serii Timbuktales, Pippop ma oryginalny i subtelny design. Może być także przyczepiony do łóżeczka, szafy i komody, za pomocą uszu na rzep. Jego wymiary to 26 x 37 cm.

przybornik na łóżeczko niemowlęce
okazje.info.pl

 

Odpowiedz