Oryginalne rozwiązania zamiast łóżeczka niemowlęcego

0

W pokoiku niemowlęcia najważniejszym i najczęściej używanym meblem jest łóżeczko. Zazwyczaj jest to jego podstawowa wersja – drewniana lub turystyczna. Jednak można postawić też na inne rozwiązania, jak różnego typu kołyski, kosze Mojżesza czy wręcz podwieszane jak huśtawka.

Prezentujemy kołyskę z karuzelą na pilota, która z pewnością przyda się w pierwszych miesiącach życia maleństwa. To kołyska Sweet Melody marki Milly Mally. Kołyskę łatwo przekształcić w łóżeczko i przemieszczać po mieszkaniu dzięki kółkom. Bieguny kołyski posiadają kółeczka, które można łatwo zablokować, a po podniesieniu kółeczek otrzymamy tradycyjną kołyskę na płozach. Kołyska posiada czterostopniową regulację wysokości, dzięki czemu można dopasować wysokość do własnych potrzeb. Również budka kołyski jest regulowana i można ją całkowicie zdjąć. Przydatnym elementem w kołysce jest karuzela z mięciutkimi maskotkami i mrugającymi światełkami, która posiada wibracje, melodie z regulacją głośności, lampkę nocną z regulacją natężenia światła. Karuzela jest sterowana pilotem. Poszycie kołyski jest zdejmowane do prania, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Od wewnątrz kołyska posiada pikowaną wyściółkę i winylowy materacyk, a na jej zewnętrznej stronie znajduje się dodatkowa kieszeń na pieluszki. Na dole umieszczony został pojemnik w formie półeczki przeznaczony na akcesoria. Kołyska posiada pas łączący z łóżkiem, kontrolujący ruchy dziecka. Kołyska ma długość 87 cm, szerokość 47 cm oraz głębokość 27 cm i wysokość 135 cm – maksymalnie, ponieważ jest regulowana.

kołyska niemowlęca
okazje.info.pl

Drugie ciekawe rozwiązanie to kosz pościelowy Murphy Me 7700T1300 Mamas Papas. Kosz Moses Basket jest lekki i może być z łatwością przenoszony w każde miejsce w domu. Został zaprojektowany tak, aby maluszek był zawsze blisko rodziców zarówno w dzień, jak i w nocy. Producenci zadbali o najdrobniejsze szczegóły i wykorzystali materiały najwyższej jakości, ponieważ bezpieczeństwo dziecka jest zawsze najważniejsze. Kosz wykonany jest z pędów kukurydzy, posiada regulowaną budkę wykonaną z wysokiej jakości tkanin oraz piankowy materacyk. W komplecie z koszem jest również kołderka. Moses Basket przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do około 6 miesiąca życia. Maksymalne obciążenie kosza to 9 kg, a jego wymiary to długość 86 cm, szerokość 32 cm oraz głębokość 27 cm.

kołyska niemowlęca
okazje.info.pl

Podobny charakter ma kosz Mojżesza Dreami od Shnuggle, w kolorze białym. Jest to idealne rozwiązanie na pierwsze łóżeczko dla maluszka. Kosz Mojżesza jest lekki i może być z łatwością przenoszony w każde miejsce domu. Został zaprojektowany tak, aby Maluszek był zawsze blisko nas. Producenci zadbali o najdrobniejsze szczegóły i wykorzystali materiały najwyższej jakości. Kosz wykonany jest z bardzo mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału, a dzięki niewielkim otworom w podstawie zapewnia dziecku odpowiednią wentylację podczas snu. Zarówno materiał wypełniający kosz, jak i materac, wykonane zostały z czystej bawełny, która tworzy ciepłe i przyjemne miejsce do spania dla Maluszka już od chwili narodzin. Do zestawu kosza Dreami dołączony jest stojak bujano-statyczny, który w zależności od potrzeb, można ustawić w kształcie litery U i wówczas staje się on kołyską. Gdy go odwrócimy, jest stojakiem statycznym. Dodatkowo bardzo łatwo się go składa, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i jest doskonałym rozwiązaniem w podróży. Kosz jest lekki, dzięki temu można go wszędzie zabrać. Wymiary kosza to długość 90 cm, szerokość 45 cm, głębokość 25 cm.

kołyska niemowlęca
okazje.info.pl

Odpowiedz