Oryginalne krzesełko do karmienia KinderKraft Tutti

0

Krzesełko do karmienia typu 4w1 TUTTI od KinderKraft to niebanalna w wyglądzie i funkcjonalności propozycja z kolekcji stworzonej z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dziecka. Krzesełko jest wyprodukowane zgodnie z wymogami europejskiej normy bezpieczeństwa EN 14988.

Cechy krzesełka i jego funkcjonalność

Krzesełko do karmienia Tutti można zamontować na standardowym krześle, a w przypadku starszego dziecka, można je stosować jako tradycyjne krzesełko, przy czym zmiana funkcji mebelka zajmuje dosłownie kilka sekund. Krzesło posiada obrotowe siedzisko oraz stabilne nóżki wyposażone w podkładki antypoślizgowe. Krzesło jest łatwe do złożenia i przechowywania. W zestawie znajdują się tacka oraz 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. Krzesło przeznaczone jest dla dzieci w wieku od szóstego miesiąca życia do pięciu lat. Ogromną zaletą Tutti od KinderKraft jest wspomniana błyskawiczna zmiana funkcji krzesełka, a należą do nich:

  • dla najmłodszych – wysokie krzesełko do karmienia na długich nóżkach,
  • w późniejszym okresie – klasyczne krzesełko dziecięce.
krzesełko do karmienia obrotowe
okazje.info.pl

Kup w Okazje.info

Tak zróżnicowane możliwości zapewniają odpowiednią pozycję i wygodę podczas spożywania rozmaitych dań. Dodatkowo krzesełko Tutti można przytwierdzić do każdego krzesła, dzięki czemu wspólne można celebrować posiłki przy rodzinnym stole lub w restauracji. Krzesełko zapewnia wygodę podczas karmienia, zarówno dziecku, jak i rodzicom. Niezwykle przydatną i unikatową funkcją tego modelu jest obrotowe siedzisko umożliwiające skierowanie krzesełka bokiem w prawo, bokiem w lewo, a nawet tyłem, ułatwiając dostęp niezależnie od lokalizacji. Krzesło zostało wykonane z połączenia plastiku i stali. Posiada pokrowiec wykonany z PVC. Waga krzesła to nieco ponad pięć kilogramów. 

Odpowiedz