Nie tylko do ogrodu – huśtawka tukan od Gepetto

0

Tukan marki Gepetto to huśtawka o drewnianej konstrukcji, która bezpiecznie utrzymuje dziecko wewnątrz. Rączki, wychodzące z głowy drewnianego zwierzątka i wytrzymałe sznurki, na których huśtawka drewniana jest powieszona, to jej kolejne cechy charakterystyczne i zalety.

Ekologiczna i bezpieczna

Tukan od Gepetto to niezwykle bezpieczna, ekologiczna zabawka, zapewniająca dzieciom wiele doznań. Można ją zawiesić na zewnątrz, ale sprawdzi się także jako huśtawka w domu – podwieszona na hakach pod sufitem czy też między framugami drzwi. Zabawka została wyprodukowana w Polsce zgodnie z obowiązującymi normami, posiada Certyfikat bezpieczeństwa. Huśtawka ma gotowe uchwyty montażowe. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej dziesiątego miesiąca życia. Jej wymiary to 35 cm x 42 cm x 30 cm, a waga 2,6 kg. Huśtawka przeznaczona jest dla dzieci o wadze nie przekraczającej 30 kilogramów.

drewniana huśtawka tukan
okazje.info.pl

Produkty z naturalnego materiału

Marka Gepetto istnieje od 2001 roku i zajmuje się projektowaniem i produkcją zabawek drewnianych o niepowtarzalnym wzornictwie. Produkty sprzedawane są w wielu krajach europejskich, jak również w USA i Australii. W ofercie znajduje się szeroka gama zwierzątek na kółkach, na biegunach, w formie huśtawek i hulajnóg, które są szczególnie lubiane przez dzieci. Zabawki Gepetto są produkowane w Polsce, spełniają wymagania norm bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej i są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkty posiadają certyfikat CE. Produkty powstają z najlepszej jakości drewna bukowego, brzozowego, sosnowego lub świerkowego, częściowo są wykonywane ręcznie, częściowo przy wykorzystaniu maszyn sterowanych cyfrowo, co gwarantuje ich powtarzalność oraz wytrzymałość. Do malowania wykorzystywane są atestowane, bezpieczne dla dzieci farby.

Odpowiedz