Oddychający materac dla niemowląt PurFlo PURNEST2 Koo-di

0

Koo-di Oddychający materac dla niemowląt PurFlo PURNEST2 – informacje o produkcie

PurFlo PURNEST2 to innowacyjny materac marki Koo-di, przeznaczony dla dzieci od urodzenia i specjalnie zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo nowo narodzonym maluszkom.

Zalety i zastosowanie materacyka

Dzięki elastycznej siatce materac zapobiega spłaszczeniu główki oraz zapewnia swobodne oddychanie. Do tego pomaga też w zapobieganiu S.I.D.S. czyli Sudden Infant Death Syndrom – Zespołowi Nagłego Zgonu Niemowląt, tzw. śmierci łóżeczkowej. Dzięki takiemu udogodnieniu każdy rodzic może spać spokojnie, wiedząc że jego pociecha ma odpowiednią pozycję oraz swobodę w oddychaniu. Materacyk zmniejsza też ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie poprzez siatkę w sytuacji, gdy dziecko przypadkowo obróci się na brzuch. Przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla poprzez siatkę i kanały wentylacyjne materaca, a także pomaga zapobiegać przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka poprzez umożliwienie swobodnego przepływu świeżego powietrza wokół jego ciała. Dzięki temu utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu co zapewnia wolna od roztoczy siatka. Umożliwia ona swobodny przepływ płynom oraz śluzowi pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka. Pozwala też na nieskrępowane ruchy, co działa odprężająco na maluszka.

materacyk dla noworodka
okazje.info.pl

Siatkowy materiał 3D jest całkowicie hipoalergiczny oraz antybakteryjny, lekki oraz elastyczny, zapakowany w wygodną torbę z rączką ułatwiającą przechowywanie oraz transport. Dla higieny i estetyki posiada zdejmowaną powłoczkę, przez co jest łatwy do utrzymania w czystości. Można go prać w pralce. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około czwartego miesiąca życia. Jego wymiary (powierzchnia spania) to 64 x 28 cm. Materacyk jest wypełniony gryką.

 

Gdy zapewniliśmy wygodę i bezpieczeństwo dziecka w domu, warto również zastanowić się nad fotelikiem samochodowym o którym pisze zaprzyjaźniona strona OdBerbecia.pl

Odpowiedz