Namiot w gwiazdy od Kids Concept – nie tylko do ogrodu

0

Namiot w gwiazdy od Kids Concept to fantastyczny pomysł na wesołą i ciekawą zabawę, jak również kryjówkę dla dzieci, która sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale również w dziecięcym pokoju. Dziecięca wyobraźnia nie ma granic i nasza pociecha może „zamienić” swój namiot w rakietę kosmiczną, statek piracki czy pałac księżniczki. 

Piękny i funkcjonalny

Dzieci uwielbiają wszelkie schowki i kryjówki, dlatego namiot zamontowany w pokoju dziecka na stałe to doskonałe miejsce na każdą okazję. Dzieci wykorzystają go nie tylko do zabawy, ale będzie to dla nich super miejsce do odpoczynku, czy schronienie, gdy będą miały gorszy nastrój czy będzie im smutno. Piękny namiot dla dzieci „Gwiazdy” marki Kids Concept w wyjątkowy, gwieździsty wzór to namiot do zabawy w każdych warunkach. Jego zaletą jeśli chodzi o wykorzystanie do zabawy we wnętrzach są kompaktowe rozmiary. To namiot bajkowy, a do tego doskonałej jakości, stabilny. Ma prostą kolorystykę, minimalistyczny wzór, dlatego jest to produkt uniwersalny, który dopasujemy stylistycznie do wnętrza. Namiocik ma wysokość 130 cm, zatem swobodnie stanie w nim nawet młodszy uczeń, a dla przedszkolaka nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Średnica namiotu wynosi 100 cm. 

namiot do domu i ogrodu
okazje.info.pl

Jakość marki Kids Concept

Szwedzka firma Kids Concept funkcjonuje na rynku już dziesięć lat, od 2007 r. i oferuje gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku od urodzenia do około siedmiu lat. Główną cechą mebli i dodatków Kids Concept jest ich uniwersalność i dbałość o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany, a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Odpowiedz