Miękkie i kolorowe dywany Haba

0

Dywan nadaje dziecięcemu pokoikowi ciepła i przytulności. Gdy dziecko jest małe to podłoga jest jego placem zabaw i to na niej spędza dużo czasu, dlatego warto zadbać o to, by na podłodze znalazł się choćby niewielki dywan, najlepiej miękki, wykonany z wysokiej jakości surowców, a do tego  kolorowy. Takie produkty ma w swojej ofercie marka Haba.

Trzy dywany w trzech stylach

Dywan Haba model 8093 Świat to dywan w bajkowym klimacie, wykonany z najwyższej jakości antyalergicznego, japońskiego akrylu o bardzo miękkim i sprężystym włosie. Dywany dla dzieci produkowane przez firmę Haba posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Wykonanie z akrylu czyni ten dywan odpowiednim nawet dla dzieci alergicznych, ponieważ mamy pewność, że nasze dziecko nie będzie miało reakcji alergicznej, co może mieć miejsce w przypadku takich włókien naturalnych jak bawełna czy wełna.

Kolejna propozycja to wełniany dywan Dżungla, wykonany z najwyższej jakości wełny nowozelandzkiej – model 3086, o wymiarach 140 x 140 cm. To kolorowy dywan idealny dla młodego łowcy i miłośnika afrykańskiego safari. Wesołe zwierzaki rozweselą każdy pokoik, a dzięki temu, że dywan ma bardzo miękki i sprężysty włos, podłoga stanie się ulubionym miejscem zabaw malca. Z kolei dywan Stopy to fantastyczny kolorowy dywan, wykonany z japońskiego akrylu co czyni go antyalergicznym. Motywy oraz kolorystyka sprawiają że będzie się dobrze prezentował zarówno w pokoju maluszka, jak ucznia czy nawet wesołego nastolatka. Dywan dziecięcy jest bardzo miękki i posiada bardzo sprężysty włos. Wiele ciekawych dywanów dziecięcych znajdziecie w rankingu Okazje.info.

Odpowiedz