Łóżko zamek dla małej księżniczki

0

Każda mała dziewczynka marzy o tym, aby czuć się jak księżniczka w bajkowym zamku. Możemy jej wyczarować własne królestwo w dziecięcym pokoju, np. za sprawą prawdziwie królewskiego łóżka – zamku od Step2.

Jak w królewskiej komnacie

łóżko dla księżniczki
okazje.info.pl

Łóżko Zamek od STEP2 to doskonała propozycja do pokoju małej dziewczynki, która pozwoli zabrać dziecko w świat bajkowych marzeń, każdej nocy stawać się księżniczką śniącą w bajkowym zamku. Jak na księżniczkę przystało, łóżko ma kolor różowy, dla równowagi kolorystycznej uzupełniony bielą. Jest przytulne i wygodne, dzięki czemu stanie się dla dziecka jego ulubionym miejsce do snu, a także i zabaw z rodzeństwem czy koleżankami z przedszkola. To śliczne, różowe łóżko jest nowym modelem marki i posiada wezgłowie z dwoma wieżami oraz imitacją witraży, które dodają zamkowi bajkowego charakteru. Wyposażono je również w lampkę z automatycznym wyłącznikiem, liczne półeczki na książki, pluszaki, zegarek czy drobiazgi potrzebne każdej małej księżniczce. Szerokie krawędzie łóżka zapewniają dziecku bezpieczny sen, a rodzicom wygodną możliwość czytania bajek. W łóżeczku można zastosować duży materac, dzięki czemu mebelek posłuży przez lata. Umożliwi to również trwała konstrukcja oraz elementy z wysokiej jakości materiałów. Materac należy dokupić osobno. 

Step2 to jedna z największych amerykańskich firm produkujących i rozprowadzających zabawki oraz meble dla dzieci wykonane z tworzywa. Założyciele firmy swoje doświadczenie zdobywali w korporacji Little Tikes, co pozwala im tworzyć produkty najwyższej klasy, które cechuje wysoka jakość wykonania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości.

Odpowiedz