Łóżka dziecięce z miejscem dla gościa

0

Nasze dzieci wraz z wiekiem chętnie zapraszają do siebie kolegów i koleżanki. Często też chcą aby znajomi mogli u nich przenocować. Zamiast wówczas trzymać w piwnicy dodatkowe łóżko dla gości, możemy wyposażyć dziecięcy pokoik w łóżko z dodatkowym, wysuwanym ze spodu miejscem do spania dla gościa.

Łóżko dziecięce Antek Frankhauer 

Model Antek to niezwykle estetyczne łóżko parterowe, wyposażone w dwie szuflady oraz wysuwane dolne łóżko, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe posłanie dla drugiego dziecka, jak również jako miejsce zabawy naszych pociech. Wymiary łóżka to 80 x 180 cm. Łóżko Antek posiada wysokie wezgłowie oraz przednóżek, dodatkowo wyposażone jest po obu stronach w wysokie barierki, które zapewniają mniejszym dzieciom ochronę przed wypadnięciem. Jest to produkt bardzo solidny i wytrzymały, wykonany z drewna sosnowego, dostępny w czterech kolorach drewna – sosna, olcha, biel i szarość. Do łóżka dołączony jest stelaż wyposażony w system flex, który ma za zadanie zapewnienie komfortowego snu dzięki odpowiedniej elastyczności listew stelaża. Do każdego łóżka można wybrać odpowiedni materac, a dzięki dołączonej instrukcji montaż łóżka nie sprawia problemu.

łóżko z dodatkowym miejscem do spania
okazje.info.pl

Łóżko Laguna Halmar 

Łóżko Laguna utrzymane jest w kolorze klasycznej bieli i stanowi doskonały mebel do dziecięcego pokoju. Łóżko zostało skonstruowane tak, aby pomieścić dwie osoby – wystarczy tylko wysunąć dolną szufladę na kółkach i umieścić w niej materac. Dodatkowym atutem tego łóżka jest praktyczny pojemnik na pościel, znajdująca się pomiędzy dolną szufladą a górnym materacem. Szuflada z pojemnikiem przesuwa się na metalowych prowadnicach. Jezdne kółka na których porusza się szuflada z materacem, zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem oraz ułatwiają rozkładanie łóżka. Łóżko Laguna zostało wykonane z lakierowanej płyty MDF i wyróżnia się nowoczesnym designem, stanowiąc jednocześnie funkcjonalny mebel i piękną ozdobę pokoju każdego dziecka. Wymiary łóżka to długość 209 cm, szerokość 96 cm i wysokość 68 cm. Wymiary miejsca na materac to długość 200 cm i szerokość 90 cm.

łóżko z dodatkowym miejscem do spania
okazje.info.pl

Odpowiedz