Łóżeczko 3 w 1 Angel od Baby Dan

0

Angel od Baby Dan to innowacyjny produkt typu 3 w 1, który rośnie wraz z dzieckiem i wychodzi na przeciw jego zmieniającym się potrzebom, a my nie musimy kupować ciągle to nowych produktów, które zajmują miejsce i kosztują.

Jak działa Angel?

Wykorzystując jedną podstawę w zależności od wieku dziecka uzyskujemy łóżeczko, leżaczek lub krzesełko do karmienia, a poszczególne części, jak gondolę, leżaczek i krzesełko można bardzo łatwo wpiąć lub wypiąć ze stojaka. Angel składa się do niewielkich rozmiarów, zatem łatwo go nie tylko przechowamy, ale i zabierzemy ze sobą w podróż.

baby dan angel
okazje.info.pl

Łóżeczko

Angel w formie łóżeczka jest lekkie i łatwe do przenoszenia między pokojami dzięki specjalnym uchwytom do przenoszenia. Wpinanie i wypinanie z podstawy jest możliwe jednym ruchem, a do tego łóżeczko składa się na płasko, co ułatwia transport. Wymiary materaca to 29 cm x 75 cm. Łóżeczko spełnia wymagania normy bezpieczeństwa EN1466.

Leżaczek 

To bezpieczny i wygodny sposób na posadzenie czy półleżenie małego dziecka. Dzięki zamocowaniu leżaczka na wysokiej podstawie możesz wygodnie karmić dziecko bezpośrednio przy stole z całą rodziną, a stopień nachylenia leżaczka jest regulowany jednym ruchem. W komplecie znajdują się pasy zabezpieczające dziecko przed upadkiem.
Spełnia wymagania normy bezpieczeństwa EN12790:2009

Krzesełko do karmienia i zabawy

Krzesełko zajmuje bardzo mało miejsca ponieważ składa się na płasko, łatwo się je wypina ze stojaka co ułatwia przechowywanie i transport. Zaprojektowane zostało tak, aby zapewnić dziecku zdrową pozycję przy stole. Stopy dziecka mają podparcie, którego wysokość jest regulowana w miarę rozwoju dziecka. Krzesło posiada wygodne, wyprofilowane oparcie dla pleców. W komplecie znajdują się barierka ochronna oraz pasy zabezpieczające małe dziecko przed upadkiem, które w późniejszym okresie można zdemontować. Barierka ochronna jest zakładana i zdejmowana jednym ruchem. Zestaw zawiera miękką poduszkę dodatkowo zwiększającą komfort dziecka. Krzesło jest stabilne, a wykonano je z bardzo odpornego na uszkodzenia drewna kauczukowego. Jest też bardzo łatwe do czyszczenia, a do tego jego zaletą jest nowoczesne, skandynawskie wzornictwo. Sprawdź także inne łóżeczka niemowlęce, które możesz znaleźć w porównywarce cen Okazje.info. 

Odpowiedz