Lampka nocna z projektorem My Magic Star Light od Reer

0

Lampka nocna z projektorem My Magic Star Light od Reer to idealny dodatek do dziecięcego pokoju – nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny i nowoczesny. Spodoba się zatem i tym całkiem małym, jak i tym nieco większym dzieciom. Lampka nocna My Magic Starlight nie tylko rozprasza ciemność, ale i wesoło gra. Do tego wykonana jest z największą starannością i z materiałów o najwyższej jakości przez niemiecką markę Reer. 

Funkcje i możliwości lampki z projektorem

My Magic Star Light służy także jako pozytywka z pięknymi melodiami, ale również zegarek z budzikiem, pokojowy termometr, a nawet zewnętrzny głośnik do smartfona czy odtwarzacza mp3. Lampka jest też projektorem i służy do projekcji kolorowego, rozgwieżdżonego nieba. W sposób automatyczny i bardzo płynnie przełącza się między kolejnymi barwami, rzucając na powierzchnie wokół niej bajecznie kolorowe, rozgwieżdżone niebo. W dowolnym momencie za pomocą jednego przycisku można zatrzymać lampkę i wówczas będzie świeciła jedną barwą. Można ustawić też automatyczne wyłączanie się melodii i projekcji nieba. Reguluje się to za pomocą jednego przełącznika, ustawiając czas na 15, 30 lub 60 minut.

lampka z projektorem i pozytywką reer
okazje.info.pl

W pozytywce z kolei dostępnych jest dziesięć rożnych melodii – kołysanek oraz pięć różnych odgłosów natury, jak szum deszczu czy śpiew ptaków. Zegar jest wyświetlany na odpowiednio dużym wyświetlaczu z praktycznym podświetleniem, budzik posiada popularną i znaną z z telefonów komórkowych funkcję pięciominutowej drzemki. Na lampce wyświetlana jest również temperatura w pomieszczeniu. Lampka posiada wejście typu mini-jack, dzięki czemu można ją podłączyć jako głośnik do urządzeń przenośnych. Lampka została wykonana z tworzywa sztucznego i ma nowoczesne wzornictwo. Choć posiada wiele świetnych funkcji, jej obsługa pozostaje naprawdę prosta i intuicyjna. Lampkę znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.

Odpowiedz