Krzesełko ComfortChair BabyBest

0

ComfortChair od BabyBest to krzesło, które rośnie razem z dzieckiem. Jest dzięki temu doskonałym elementem wyposażenia dziecięcego wnętrza. Regulacja wysokości siedziska i podnóżka sprawia, że krzesełko rośnie razem z dzieckiem, co zapewnia utrzymanie prawidłowej postawy i właściwy rozwój psychofizyczny malucha. Przeznaczone jest dla dzieci w wieku od dwóch do dwunastu lat.

Bezpieczne, wygodne i designerskie

Bezpieczeństwo użytkowania krzesła zapewnia dziecku niezwykle stabilna konstrukcja i wydłużona podstawa, co powoduje, że krzesełko stoi pewnie nawet wówczas, gdy siedzi na nim bardzo aktywne dziecko.

Krzesełko doskonale sprawdzi się w czasie wszystkich rodzinnych działań. Wspólne posiłki i spotkania przy stole to niezwykle ważne chwile, w których dziecko uczy się obserwując i naśladując rodziców oraz rodzeństwo. Dzieci mogą zacząć korzystać z krzesełka ComfortChair po ukończeniu 24 miesiąca życia, gdy samodzielnie, pewnie siedzą. Dla młodszych dzieci można zamówić zapinane szelki.

krzesło rosnące z dzieckiem
okazje.info.pl

Wzór krzesła to połączenie nowoczesności z tradycyjną formą. ComfortChair wykonane jest z płyty MDF czyli kawałków drewna sprasowanych pod ciśnieniem, a pomalowane wodnymi farbami akrylowymi, które posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci. Wytrzymałość krzesełka to aż 100 kg. Wysokość całkowita krzesełka to 87 cm, a szerokość 44 cm. Najwyższa regulacja siedziska jest na wysokości 57 cm. Krzesełko występuje w dziesięciu kolorach – czerwonym, białym, niebieskim, szarym, pomarańczowym, jasno różowym, ciemno różowym, zielonym, wrzosowym oraz waniliowym.

Zalety codziennego używania krzesełka ComfortChair

Krzesło zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku zdrową pozycję podczas jedzenia. Zajmuje ono niewiele miejsca, ponieważ można je wsunąć pod stół jak zwykłe krzesło. Jest stabilne i wytrzymałe, a kiedy dziecko zaczyna siedzieć samodzielnie, może razem z całą rodziną jeść i spędzać czas przy stole na dostosowanym do swojego wzrostu krzesełku. Dziecko opiera stopy na łatwo regulowanym podnóżku. Krzesło spełnia wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa. Jest też łatwe do utrzymania w czystości – bardzo łatwo je czyścić wilgotną ściereczką.

 

O bezpieczeństwie i wygodzie dziecka, a także na wiele innych tematów pisze zaprzyjaźniona strona DomowePiekno.pl Polecamy 🙂

Odpowiedz