Kolorowe i designerskie biurka dla ucznia

0

Dla fana piłkarskiego

Piłkarskie biurko dla dzieci z nadstawką marki BabyBest to świetna propozycja dla fana piłki nożnej i idealne uzupełnienie piłkarskiej aranżacji dziecięcego pokoiku. Biurko wykonane jest w całości z płyty laminowanej z naklejoną piłką na froncie.  Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z biurka przez kilkanaście lat. Blat znajduje się na wysokości 75 cm i ma wymiary 100 x 60 cm. Biurko posiada nadstawkę z półkami, półkę na klawiaturę oraz kontenerek na kółkach do dowolnego ustawienia. W biurku zastosowano prowadnice marki BLUM z systemem bezpiecznego, wolnego zamykania drzwiczek. Biurko wraz z nadstawką ma wysokość 170 cm.  Meble z tego zestawu występują w kilku wersjach kolorystycznych –  fronty i dodatki zielone, białe, niebieskie, szare i czerwone, korpusy szare lub białe. W produkcji stosowane są tylko farby wodno-akrylowe z atestami do produkcji zabawek, bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych. Dzięki technologii firmy Blum, zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią dzieci przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.

designerskie biurko dla ucznia
okazje.info.pl

Masywne ale piękne

Biurko z kontenerkiem Frame marki Timoore w kolorze niebieskim i wersji premium to biurko o nietypowym, intrygującym kształcie blatu oraz obrotowym kontenerkiem. Ciekawą cechą mebla jest możliwość dowolnego ustawienia kontenerka względem jego blatu. Takie rozwiązanie podnosi funkcjonalność biurka i zapewnia wygodę nawet przy długotrwałej pracy. Ramki wokół kontenerka, front drzwi oraz zastosowany uchwyt nawiązują do estetyki pozostałych brył z kolekcji Frame. Kontenerek został wyposażony w poziomą, regulowaną półkę. Jego korpus oraz element łączący blat z boczną płytą wykonany jest z płyty wiórowej, okleinowanej naturalnym fornirem dębowym. Narożniki kontenerka wykonane są z naturalnego drewna dębowego. Fronty, blat, płyta boczna i kolorowe ramki wokół kontenerka wykonane są z lakierowanej płyty MDF. Wymiary biurka to wysokość 74 cm, szerokość 130 cm i głębokość 64 cm.

designerskie biurko dla ucznia
okazje.info.pl

Jak dorosłe

Inną propozycją tej marki jest biurko bez kontenerka First. Biurko – sekretarzyk z kolekcji First zaprojektowane zostało z myślą o całej rodzinie. Wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów i jest jedyną na naszym rodzimym rynku, w której wszystkie elementy drewniane zostały pokryte naturalnymi olejami. Biurko First Timoore jest bardzo funkcjonalne i świetnie nadaje się nie tylko dla starszych dzieci, ale również dla młodzieży czy nawet ich rodziców. Biurko posiada podnoszony blat oraz dodatkową szufladę. Wszystkie narożniki biurka są zaokrąglone, a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu biurko jest bezpieczne dla dzieci. Fronty biurka i blat zostały wykonane z płyty MDF.  Wymiary biurka to szerokość 67 cm, długość 120 cm i wysokość 86 cm. Wysokość poziomu blatu to 75 cm.

designerskie biurko dla ucznia
okazje.info.pl

Odpowiedz