Klasyczne lub nowoczesne – łóżka z kolekcji Timoore

0

Marka Timoore ma w swojej ofercie wiele modeli łóżek dla dzieci – zarówno w wydaniu nowoczesnym, jak i nawiązujących do mebli stylowych. Są to łóżka pojedyncze, rosnące razem z dzieckiem, piętrowe czy tapczaniki. Oto dwie propozycje utrzymane w zupełnie odmiennych stylach.

Łóżko z kolekcji Clariss

Clariss to wytworna linia mebli Timoore, pełna szyku i elegancji. Przykuwa uwagę wyrafinowanymi detalami, klasyczną formą i doskonałymi proporcjami. To kolekcja uniwersalna przeznaczona zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Meble oferowane są w dwóch wariantach, a mianowicie z podstawą o klasycznych nogach oraz z podstawą z nogami zaokrąglonymi. Obie wersje dostępne są w dwóch klasycznych kolorach – czerni lub bieli. Bardzo ciekawy efekt aranżacyjny można osiągnąć zestawiając obok siebie bryły w tych dwóch kontrastowych kolorach. Z pomocą mebli Clariss można wprowadzić do dowolnego wnętrza odrobinę nostalgicznej, wytwornej atmosfery tworzącej wyjątkowy klimat glamour. Łóżko z kolekcji jest wygodne, obszerne, z wyrafinowanym zagłówkiem. Może stać się efektownym akcentem każdej sypialni. Wyszukana linia i wytworna forma mebla doskonale wpisze się w eleganckie wnętrza typu glamour. Uzupełnieniem mebla mogą być materace i poduszki z innej, równie oryginalnej kolekcji Timoore – Frame. Podobnie jak pozostałe meble z kolekcji Clariss, łóżko występuje w dwóch wersjach kolorystycznych i z dwoma rodzajami nóg do wyboru. Korpus mebli wykonany jest z płyty wiórowej, melaminowanej. Elementy zagłowia oraz nogi wykonano z lakierowanej płyty MDF. Do łóżka można osobno dokupić materac oraz pokrowiec. Do tej stabilnej konstrukcji pasuje materac o wymiarach 200 x 90 cm Wymiary łóżka to długość 208 cm, wysokość 107 cm i szerokość 100 cm. Łóżko znajdziecie pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/timoore-lozko-clariss-200×90-biale.html.

łóżko Timoore
okazje.info.pl

Tapcznik młodzieżowy Beep

Tapczanik Beep łączy nowatorskie podejście do designe’u ze sprawdzonymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Efektowny zagłówek, unikalny kształt skrzyni akcentowany kolorowymi nóżkami oraz zastosowana wysokiej jakości tkanina z kolekcji Adamantio marki Italvelluti tworzą niepowtarzalną, wyjątkową całość. Mebel przy całej swojej oryginalności zachował wysokie walory użytkowe. Posiada dużą komorę przeznaczoną na pościel, a także solidny i bardzo wygodny mechanizm podnoszenia materaca. Tapczanik występuje zarówno w palecie DESIGN jak i NATURAL. Pokrowiec materaca dostępny jest w dwóch odcieniach – czarnym oraz popielatym. Kolor zagłówka zgodny jest z tkaninami ze wspomnianej wyżej kolekcji Adamantio. Skrzynia tapczanika wykonana jest z płyty laminowanej w kolorze grafitowym, a nogi z naturalnego drewna lakierowanego w ośmiu kolorach lub lakierowanego bezbarwnie. Wymiary łóżka to wysokość 90 cm, długość 214 cm i szerokość 96 cm.

łóżko Timoore
okazje.info.pl

Odpowiedz