Idealne do pokoju dziecka – koce i śpiworki

0

Wielu rodziców zastanawia się czym przykryć swoje dziecko, gdy wybiera się spać. Otóż najlepszym rozwiązaniem są w pełni funkcjonalne koce i pledy, ale także i śpiworki. Zapewnimy maluchowi ciepło, a jednocześnie będziemy mieć ciekawą ozdobę. Wiele modeli posiada fantazyjne kształty po złożeniu, a także ciekawą, dziecięca kolorystykę. Zobacz najciekawsze dziecięce koce i pledy.

Okiedog Lpp Koc I Poduszka Smok

Okiedog Lpp Koc I Poduszka Smok 80240

Pierwsza propozycją jest ciekawy koc wraz z wszyta poduszką. Posiada poduchę w kształcie smoka, wykonaną z miękkiego i ciepłego oraz przyjemnego w dotyku materiału. Dodatkowo model ten znakomicie nadaje się do prania w pralce. Kocyk posiada kształt smoka, co z pewnością spodoba się nie jednemu dziecku.

M-COLLECTION Koc dla dzieci z motywem pandy

Uroczy miś panda, który po rozwinięciu staje się miękkim polarowym kocykiem o wymiarach 90x60 cm Rozmiar 17 x 22 x 7 cm

Model ten to uroczy miś panda w formie eleganckiego kocyka. Posiada typowo niewielkie, dziecięce wymiary – 90 x 60 cm. Dzięki temu nie jest za duży, ani za ciężki dla dziecka. Model ten ma wyhaftowane oczka oraz buzię zwierzątka oraz doszyte z miękkiego polaru uszy i łapki. Znakomicie się prezentuje zarówno po złożeniu, jak i rozłożeniu. Dostępny jest na Okazje.info w cenie 31,70 zł.

Odpowiedz