Higienicznie czysty pokój małego dziecka – spray dezynfekujący

0

Pokój małego dziecka czy nawet już niemowlaka, musi być bezpieczny, a zatem również czysty. Szczególnie, że maluchy często biorą do buzi zabawki, poślinionymi rączkami dotykają mebli czy podłóg, a to doskonała pożywka dla bakterii i innych drobnoustrojów. W czyszczeniu posadzek u dziecka w pokoju sprawdzi się np. mop parowy, który czyści bezpiecznie gorącą parą, bez użycia detergentów. Natomiast zabawki, pudelka do przechowywania czy meble doskonale zdezynfekujemy używając co jakiś czas specjalnie do tego przeznaczonych preparatów. Jednym z nich jest spray dezynfekujący do zabawek Bentley Organic.

Czysto i świeżo z Bentley Organic

Jest to unikalny i innowacyjny produkt, który zabija blisko sto procent szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół dziecka higienicznie czyste. Ponieważ jest to preparat na bazie naturalnych składników, to pomoże usunąć niebezpieczne bakterie, a nie zniszczy przy tym tych dobrych, a więc koniecznych dla zdrowia dziecka. Spray Bentley Organic ma dlatego tak unikalne właściwości, ponieważ nie posiada szkodliwych substancji chemicznych, a jedynie naturalne składniki antybakteryjne, łagodne dla środowiska, a bezwzględne dla bakterii. Nie pozostawia też osadu, zatem dziecko może się bawić zabawkami bezpośrednio po jego użyciu.

okazje.info.pl

Produkt należy do serii Baby Care, która ze szczególną dbałością podchodzi do potrzeb najmłodszych dzieci – niemowląt. Ich skóra jest bardzo podatna na negatywne skutki działania substancji chemicznych znajdujących się w wielu produktach dostępnych na rynku, a linia artykułów dla niemowląt Bentley Organic została stworzona z myślą o właśnie wrażliwej skórze małego dziecka. Produkty są delikatne i naturalne, oparte są o łagodzącą i ożywiającą mieszankę cytrynowej i kwiatowej nuty zapachowej. W składzie produktu znajdziemy między innymi wodę, ekstrakt z liści aloesu, kwas mlekowy, glicerynę, wyciąg z pomarańczy bergamota, wyciąg z owocu grejpfruta, olejek z owocu pomarańczy, wyciąg z owocu mandarynki, kwas askorbinowy, kwas cytrynowy, olejek ze skórki cytryny.

Odpowiedz