Gwieździsta Noc w pokoju maluszka

0

Projektor „Gwieździsta Noc” to propozycja marki B-KIDS przeznaczona do pokoju zarówno najmłodszych dzieci, jak i przedszkolaków, które np. boją się ciemności i potrzebują światła nocnej lampki i spokojnych, usypiających dźwięków.

3 w 1 – projektor, lampka i pozytywka 

„Gwieździsta Noc” B-KIDS  to projektor – lampka nocna oraz pozytywka. Posiada czujnik światła, który reaguje na oświetlenie pokoju, a także panel muzyczny z sześcioma melodiami oraz sześcioma naturalnymi odgłosami, jak również z projektorem gwiazd i lampką LED. Dzięki takiemu zestawowi maluszek będzie miał słodkie i spokojne sny. Urządzenie ma specjalnie zaprojektowaną funkcję nauki spania dla małych dzieci, dzięki której łagodnie uśpi maluszka, a także będzie czuwać nad jego snem. Pomaga w ten sposób rozwijać zdrowy sen przez delikatne usypianie bobasa, pomaganie mu w pozostawaniu w stanie uśpienia i spokojnym wybudzaniu. A taki sen chroni chroni zdrowie dziecka i wpływa na jego dobre samopoczucie. Urządzenie nazywane „Stacją snów” to inteligentna lampka nocna, która posiada wbudowany sensor światła „Smart Photo Sensor”. Jeśli w pokoju jest ciemno, lampka sama się uruchomi, natomiast zgaśnie kiedy zrobi się jasno.

3w1 projektor lampka pozytywka
okazje.info.pl

Lampka uśmiechnie się do maluszka wizerunkiem misia Bobby, a dodatkowo urządzenie stworzy gwieździste niebo na suficie. Kojące światło gwiazd zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa, a wybrane przez ekspertów od snu melodyjki pomogą mu zasnąć spokojnie. Do wyboru mamy sześć różnych melodii, z których każda trwa 5 minut oraz sześć odgłosów natury, każdy trwający 10 minut. Dźwiękom towarzyszą światła projektora i lampki, które wyłączają się po ustaniu muzyki. Dodatkowo można dostosować głośność wybierając jedną z sześciu możliwości i jasność światła na trzech poziomach. Urządzenie stymuluje rozwój zmysłu wzroku i słuchu, a także kształtuje poczucie bezpieczeństwa przez co wpływa na zdrowy sen maleństwa. Do zestawu dołączona jest bezpłatna aplikacja do pobrania na smartfona „Bedtime story”. Wysokość projektora to 16,5 cm.

Odpowiedz