Fotele w dziecięcej wersji od Timoore

0

W pokoju przedszkolaka czy ucznia potrzebny jest wygodny kącik do czytania czy przyjmowania koleżanek i kolegów. W takim miejscu warto postawić niewielki stolik oraz wygodne krzesło lub fotel. A gdyby tak jeszcze wyglądał jak miniaturowa wersja „dorosłych” mebli, nie tracąc jednak swojego dziecięcego charakteru i wdzięku? Takie właśnie są fotele marki Timoore.

Fotelik FUN Timoore SIMPLE z zagłówkiem

Taki fotel zapewni wygodne i bezpieczne miejsce wypoczynku dla malucha. Jest to pierwszy na rynku fotelik z opcją zmiany nóg na bujak. W prosty sposób zamienimy klasyczny fotelik w fantastyczny fotel bujany, tworząc swojemu dziecku jego własny plac zabaw, a nasz maluch poczuje się szczęśliwy i wyjątkowy. Dostępne są dwie wersje fotelika – bez zagłówka i z zagłówkiem.. Główne cechy fotela to oryginalne wzornictwo, dwie wersje do wyboru, wymienne nogi pozwalające w łatwy sposób przekształcić tradycyjny fotelik w fotelik-bujak, nogi z litego drewna zapewniające sztywność i wytrzymałość konstrukcji, bezpieczne w codziennym użytkowaniu ze względu na brak ostrych kantów i krawędzi. Fotelik posiada wytrzymałą i łatwą w utrzymaniu czystości tapicerkę, dostępną w kolorze niebieskim, różowym, zielonym i pomarańczowym. Wymiary to głębokość 58 cm, szerokość 48 cm oraz wysokość 54 cm. Rama wykonana jest z litego drewna – lakierowanego buku. Tapicerka to tkanina SIMPATY marki ITALVELLUTI. Zastosowane lakiery są bezpieczne dla dzieci i środowiska. Meble Timoore w 100% podlegają recyklingowi. Fotelik znajdziesz pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/fotelik-fun-timoore-simple-z-zaglowkiem.html.

fotel dziecięcy timoore
okazje.info.pl

TIMOORE Fotel BEEP

Fotel Beep Timoore to nowoczesny, wygodny, designerski fotel, którego ramę wykonano z litego drewna bukowego, lakierowanego w dwóch kolorach: czarnym i białym. Siedzisko i oparcie fotela, dzięki zastosowaniu pasów tapicerskich i wysokiej jakości pianki poliuretanowej, zapewnia odpowiednią sprężystość i wygodę użytkowania. Fotel doskonale prezentuje się w zestawie ze stolikiem z kolekcji Beep. Główne cechy to oryginalny design, dwa kolory ram do wyboru, zaokrąglone, bezpieczne krawędzie, wysokiej jakości markowa tkanina, solidna konstrukcja. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Jego wymiary to wysokość 78 cm, szerokość 66 cm i głębokość 93 cm. Tapicerka występuje w dwóch typach tkanin obiciowych – ADAMANTIO oraz SUEDINE, w kolorze pomarańczowym, zielonym, niebieskim, różowym, szarym, kobaltowym, czarnym i żółtym.

fotel dziecięcy timoore
okazje.info.pl

Odpowiedz