Dobry materac dla dobrego snu dziecka

1

Materac lateksowy Junior Aegis Natural Care marki Hevea to profesjonalny produkt, który zapewni dziecku zdrowy i bezpieczny sen. Model ten jest dostępny w różnych rozmiarach, jak np. 70 x 160 cm czy 80 x 180 cm. 

Profesjonalna budowa i wygoda

Płyta materaca wykonana została z pianki lateksowej perforowanej trzy strefowej o grubości 9 cm w przypadku rozmiaru 70 x 160 cm oraz 10 cm dla pozostałych rozmiarów materaca. Jest to trwały i komfortowy produkt z lateksu perforowanego z zabezpieczeniem przed wilgocią. Posiada trzy strefy o zróżnicowanej twardości. Zastosowany do produkcji materaca lateks posiada certyfikat Euro-Latex. Materac wyposażony jest też w pokrowiec wewnętrzny oraz membranę. Pokrowiec zewnętrzny to Natural Care Aegis wykonany jest z połączenia bawełny i poliestru. Jest to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych, która wykorzystuje innowacyjne rozwiązania technologii medycznej w postaci tarczy ochronnej czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami.

profesjonalny materac lateksowy
okazje.info.pl

Antybakteryjny i antyalergiczny

Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Jest to również produkt antyalergiczny. Dzianina Natural Care Aegis jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie, w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Materac waży od 8 kg w rozmiarze 70 x 160 cm do 12 kg w rozmiarze 90 x 200 cm. Materace są przeznaczone do łóżeczek i tapczanów dziecięcych i młodzieżowych oraz łóżek piętrowych, dla dzieci o wadze do 80 kg, bez ograniczeń wiekowych. Zmienne strefy twardości materaca rozmieszczone są symetrycznie, zatem nie ma znaczenia, którą ze stref umieścimy od strony głowy, a którą od nóg. Zaleca się okresowo zmieniać strony materaca w ramie łóżka – zarówno wierzch-spód jak i głowa-nogi). Materac jest dwustronny, posiada dwie strony użytkowe. Wymaga stelaża szczebelkowego płaskiego lub elastycznego o rozstawie szczebelków od 3 do 5 cm.

Dyskusja1 komentarz

  1. Pingback: Wygoda i bezpieczeństwo dziecka przy stole - krzesełko przenośne Benbat

Odpowiedz