Do pokoju maluszka – kosz Mojżesza Millie&Boris od Mamas&Papas

0

Kosz Mojżesza Millie&Boris od Mamas&Papas to lekki, funkcjonalny kosz z nowej kolekcji marki, który doskonale wypełni wnętrze pokoiku maleństwa. 

Elegancki i funkcjonalny

Elegancki kosz Mojżesza Millie&Boris wykonany został z pędów kukurydzy. Doskonale sprawdzi się jako pierwsze łóżeczko maleństwa, a dzięki niezwykłej lekkości, z łatwością może być przenoszony w każde miejsce, tak aby maluszek zawsze był blisko rodziców czy opiekunów. Aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo, kosz wykonano z największą starannością z materiałów najwyższej jakości. Wyposażony został w piankowy materacyk oraz regulowaną budkę uszytą z wysokiej jakości tkanin. W zestawie znajduje się bawełniana kołderka. Kosz przeznaczony dla niemowląt od narodzin do 6 miesiąca życia, przy obciążeniu maksymalnym 9 kg. Pokrycie budki wykonano z tkaniny bawełnianej, podobnie jak kołderkę dołączoną do zestawu. Wymiary kosza to 86 x 32 x 27 cm. 

kosz mojżesza
okazje.info.pl

Do kosza można dokupić stojak marki, np. Classic White 770502701. Jest to wygodny stojak pod dziecięcy koszyk Mamas & Papas. Stojak z biegunami pod kosz Classic delikatnie ukołysze maluszka do snu. Bieguny można również zablokować do pozycji nieruchomej. Stojak przystosowany jest do wszystkich koszy Moses Basket oraz innych koszy o szerokości 30 – 31,5 cm i długości 65 do 75 cm. Dostępny jest w białym kolorze. Stojak nie zabiera dużo miejsca i jest łatwy do rozłożenia. 

kosz mojżesza
okazje.info.pl

Odpowiedz