Dla malucha i starszaka – dziecięce łóżka

0

W każdej sypialni, także tej dziecięcej, najważniejszym elementem wyposażenia, jak i wystroju jest łóżko. Jego forma, kształt, wielkość – to wszystko zależy od wieku i wzrostu dziecka, którego potrzeby wraz z wiekiem ulegają zmianie. W pokoju maluszka doskonale sprawdzi się miękkie, tapicerowane łóżko w kształcie przyjacielskiej żabki, a w pokoju starszaka – ucznia – łóżko na antresoli, pod którą znajdzie się miejsce na biurko do nauki. To rozwiązanie sprawdzi się doskonale szczególnie w małych pokojach, gdzie każdy centymetr kwadratowy podłogi jest na wagę złota.

Zabawna żabka dla przedszkolaka

Łóżko dziecięce Żaba Alicja marki Estilo to propozycja dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Zabawna forma łóżka sprawi, że każdy maluch poczuje się w nim jak w bajkowym świecie. Łóżko jest bardzo wygodne, a równocześnie kolorowe i zachęcające do spania. Kolorowe łóżko w formie żaby z pewnością pobudzi wyobraźnię dziecka i posłuży nie tylko do spania, ale także do zabawy. Takie kolorowe, wesołe łóżeczko dziecięce żabka sprawi, że każdy maluch będzie chciał spać w swoim pokoju. Łóżeczko Żaba Alicja jest nie tylko kolorowe, ale również bardzo miękkie i przytulne. Zostało całkowicie wykonane z miękkich elementów, a jego wypełnienie stanowi pianka tapicerska. Posiada materac piankowy o grubość 25 cm, średnio twardy o wymiarach 150 x 120 cm. Wezgłowie ma wymiary 50 x 120 cm i jest ruchome, zatem można je podnieść opierając o ścianę. Pokrycie łóżeczka stanowi przyjemna w dotyku tkanina alcantara. 

łóżko żaba
okazje.info.pl

Antresola Miłosz z biurkiem BED

Takie rozwiązanie to propozycja doskonała do pokoju ucznia, także nastolatka. Pozwoli doskonale wykorzystać przestrzeń w nawet niewielkim pomieszczeniu. W skład łóżka wchodzą stelaż drewniany pod materac o grubości desek 2 cm oraz blat biurka. Łóżko jest przeznaczone do samodzielnego montażu według dołączonej szczegółowej instrukcji. Dodatkowo do łóżka można dokupić materac grubości 8 cm wykonany z pianki o podwyższonej twardości wraz z bawełnianym pokrowcem odpinanymi na zamek, materac piankowo-kokosowy grubości około 10 cm oraz inne warianty materacy z bonellowym i rehabilitacyjnym włącznie. Proponowany model łóżka posiada Certyfikat Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu, potwierdzający zgodność z wymaganiami norm PN-EN 747-1:2007 oraz PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Łóżka są malowane metodą natryskową, a trzy warstwy lakieru dają odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Użyty w procesie produkcyjnym łóżek piętrowych lakier został zakwalifikowany do najwyższej klasy ekologicznej, nie zawiera związków aromatycznych jak toluen czy ksylen, które mają udowodnione działanie rakotwórcze. Nie zawiera również żadnych innych składników toksycznych jak formaldehyd czy metanol, dzięki czemu nie powoduje różnego rodzaju alergii.

łóżko z antresolą
okazje.info.pl

Odpowiedz