Designerskie półki ścienne do pokoju maluszka

0

W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć półek na drobne zabawki, pamiątki, ozdoby czy książeczki. Oto kilka pięknych propozycji, które ozdobią każdy pokój maluszka, czyniąc go prawdziwym królestwem dla dziecięcej fantazji.

Półka domek Bambooko

Półka domek Bambooko to zestaw z serii miasteczko złożony z trzech elementów. Stanowi doskonałą propozycję do pokoju dziecka, gdzie wszelkiego rodzaju półki, szafki, pudła i schowki zawsze się przydają. W takich półkach domkach można także tworzyć mini galerie, w których dziecko będzie mogło wyeksponować swoją ulubioną kolekcję figurek, lalek, samochodzików czy choćby kamyków. Półki zostały wykonane ręcznie przez polską firmę Bambooko, która tworzy ciekawe mebelki dziecięce, pasujące do pokoików urządzanych w różnych stylach, jak np. popularny w Polsce od kilku lat styl skandynawski. Ta urocza półka ścienna wykonana jest całkowicie z drewna, a ponieważ jest to produkt wykonywany ręcznie, półki mogą nie być idealnie proste, jak produkty wykonane w ilościach przemysłowych. Półka najlepiej prezentuje się w grupie kilku sztuk o jednorodnym kształcie lub o różnych formach, stąd propozycja zestawu półek Domek. Półki pomalowane są farbą ekologiczną, bezpieczną dla dzieci i mogą występować w kilku kolorach: mięta, turkus, jasny szary, szary, róż lub biały . Robione są na zamówienie według życzenia Klienta. Wymiary: domek duży – 60x40x10cm, domek średni 50x20x10cm i domek mały 40x30x10cm.

półki do pokoju dziecięcego
okazje.info.pl

SillyU Deco Półeczka Pixi Ozzo

Pixi to seria pojemniczków i półeczek marki SillyU. Półeczki ze zwierzątkami to świetny sposób na przechowywanie drobiazgów w dziecięcym pokoju, a co za tym idzie – łatwiejsze utrzymanie porządku. Pixi można używać wedle uznania-jako pojemnik na drobiazgi, który stoi na biurku czy stoliku, jako półkę na ścianę do przechowywania np. książeczek. Półka Pixi wykonana jest z metalu i posiada specjalne otworki, za pomocą których zawiesza się ją na ścianie. Wymiary: długość 11 cm, szerokość 11 cm i wysokość 17 cm.

półki do pokoju dziecięcego
okazje.info.pl

Półki Domek Fairy Kids Concept

Różowe, drewniane półki są doskonałym dodatkiem do wyposażenia pokoju i dopełnieniem całej kolekcji Kids Concept Fairy. Znakomicie wkomponują się także w każdy wystrój dziecięcego pokoju, pozwalając utrzymać porządek, a także pomagając dziecku nauczyć się odkładania rzeczy na swoje miejsce. W zestawie znajdują się dwie sztuki półek różnej wielkości. Wymiary półki większej: wysokość 60 cm, szerokość 35 cm i głębokość 15 cm. Wymiary półki mniejszej: wysokość 55 cm, szerokość 25 cm i głębokość 15 cm. Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany, a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

półki do pokoju dziecięcego
okazje.info.pl

Półka z przegródkami Mini Bloomingville

Półka z przegródkami Mini Bloomingville to element kolekcji, która za sprawą delikatnych, pastelowych kolorów i wizerunków przyjaznych stworzeń, ma na celu podarowanie dzieciom jeszcze więcej przyjemności w tym najpiękniejszym okresie ich życia, jakim jest słodkie dzieciństwo. Półka na dziecięce drobiazgi i skarby, takie jak figurki, pluszaki czy pudełeczka charakteryzuje się drewnianą obudową z różnej wielkości przegródkami, błękitnym tłem i wizerunkiem śpiącego lisa.

półki do pokoju dziecięcego
okazje.info.pl

Odpowiedz